Terda Terlik Dağıtım San. Tic. Ltd. Şti.

Türkiye’de 1995 yılından beri faaliyette olan, İstanbul il sınırları içinde 24.000 m2 alan üzerine kurulu, 18.000 m2 kapalı alan içerisinde terlik ve ayakkabı üretimi yapan, Türkiye’nin köklü ve bilinir bir markası olan MUYA bünyesinde fakat MUYA dan ayrı bir ticari kimlikle 2000 yılında kurulmuş bir satış ve pazarlama şirketidir. TERDA firması 2000 yılında kurulduktan 18 yıl sonra, 2018 yılında MUYA bünyesinden ayrılmıştır.

TERDA firması, UNITED COLORS OF BENETTON, DUNLOP, PIERRE CARDIN, BEVERLY HILLS POLO CLUB gibi dünyaca ünlü markaların lisans haklarını alıp, lisansiyer olarak Türkiye pazarında bu markaların ayakkabı, terlik, sandalet ürün gruplarında kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde üretimini yapıp her sezon titizlikle hazırladığı koleksiyonları her sezon öncesi yaptığı “Ürün Tanıtım ve Sipariş” toplantılarıyla Türkiye genelinde aktif olarak çalıştığı yaklaşık 1800 perakende noktasına tanıtarak yılda 2 milyon çifte yakın markalı ürünüyle ayakkabı ve terlik sektörüne hizmet vermektedir.

Yaklaşık yirmi yıldır ayakkabı ve terlik sektöründe bulunan TERDA yılların getirdiği tecrübe ve profesyonelliğini geniş müşteri portföyüyle birleştirerek sektörde büyük bir paya sahip olmuştur. TERDA sektördeki başarısını sadece satış ve pazarlama yeteneğiyle değil bunun yanında piyasanın ihtiyaçlarını önceden öngörebilme ve ürün koleksiyonunu bu öngörü çerçevesinde hazırlayabilme kabiliyetine de borçludur.

Ayrıca satış faaliyetlerine www.modamino.com üzerinden e-ticaret kanalıyla devam etmektedir.

Sorumluluk

Biz ciddi Firmayız

Yaratıcılık

Biz tutkuluyuz

Kalite

Biz kararlıyız

 Kurumsal Kültürümüz ve Değerlerimiz

Gerek iş ortağımız olan müşterilerimizle gerekse tedarikçilerimizle işimizi yaparken başkalarına karşı açık, dürüst ve şeffaf davranırız. Güveni, saygıyı ve ortak hedeflerimizin başarıya ulaşmasını temel alan, karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler ve ortaklıklar geliştiririz.

Yaptığımız her işte TERDA değerlerini ve etik kurallarını örnek alır ve sahipleniriz. Herkesi bu değerleri ve kuralları uygulamaya teşvik ederiz.

Söylemlerimiz ve eylemlerimiz birbiriyle tutarlıdır. Görüşlerimizi açık bir şekilde paylaşır; verimli sonuçlara ulaşmak için başkalarını da görüşlerini açık bir şekilde paylaşmaya davet ederiz. Kararlarımıza ve planlarımıza, bu karar ve planlardan etkilenecek olan kişileri de dahil eder ve bilgilerin erişilebilir, anlaşılabilir ve somut olmasına özen gösteririz.

İşimize yönelik geri bildirim süreçleri tasarlarız. Zamanında ve yapıcı geri bildirimler vererek, başkalarının başarılarına katkı sağlarız.

Kaliteli ürün üretmek, kaliteli hizmet sunmak şirketimizin en temel değerlerindendir. Kalite kültürünü yerleşik düzende şirket kültürü haline getirmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Markalarımızın koleksiyonlarını ve ürünleri, müşterilerimizin beğenileri doğrultusunda kaliteli, şık, modayı takip eden ve günün trendlerine uygun olarak tasarlarız.

Markalarımız