Terda Terlik Dağıtım San. Tic. Ltd. Şti.

KURUMSAL KÜLTÜRÜMÜZ VE DEĞERLERİMİZ

TERDA olarak en temel aldığımız değerimiz “Güven’dir. Dürüstlüğümüz, doğruluğumuz ve etik iş uygulamalarımız ile güven kazanırız. Doğruluk ve yüksek iş ahlakını temel alan standartlarla çalışmak, işimizin özünü oluşturur. “Güven” değerimizi ise 4 ana unsur üzerine inşa etmiş bulunmaktayız ;

Karşılıklı Güven: Gerek iş ortağımız olan müşterilerimizle gerekse tedarikçilerimizle işimizi yaparken başkalarına karşı açık, dürüst ve şeffaf davranırız. Güveni, saygıyı ve ortak hedeflerimizin başarıya ulaşmasını temel alan, karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler ve ortaklıklar geliştiririz.

Etik İş Uygulamaları: Yaptığımız her işte TERDA değerlerini ve etik kurallarını örnek alır ve sahipleniriz. Herkesi bu değerleri ve kuralları uygulamaya teşvik ederiz.

Şeffaflık ve Tutarlılık: Söylemlerimiz ve eylemlerimiz birbiriyle tutarlıdır. Görüşlerimizi açık bir şekilde paylaşır; verimli sonuçlara ulaşmak için başkalarını da görüşlerini açık bir şekilde paylaşmaya davet ederiz. Kararlarımıza ve planlarımıza, bu karar ve planlardan etkilenecek olan kişileri de dahil eder ve bilgilerin erişilebilir, anlaşılabilir ve somut olmasına özen gösteririz.

Dürüst Geri Bildirim: İşimize yönelik geri bildirim süreçleri tasarlarız. Zamanında ve yapıcı geri bildirimler vererek, başkalarının başarılarına katkı sağlarız.

Yerleşik Kalite Kültürü: Kaliteli ürün üretmek, kaliteli hizmet sunmak şirketimizin en temel değerlerindendir. Kalite kültürünü yerleşik düzende şirket kültürü haline getirmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Markalarımızın koleksiyonlarını ve ürünleri, müşterilerimizin beğenileri doğrultusunda kaliteli, şık, modayı takip eden ve günün trendlerine uygun olarak tasarlarız.

Sorumluluk

Biz ciddi Firmayız

Yaratıcılık

Biz tutkuluyuz

Kalite

Biz kararlıyız

Markalarımız