Terda Terlik Dağıtım San. Tic. Ltd. Şti.

MİSYONUMUZ :

TERDA GRUP olarak en öncelikli görevimiz şirket bünyemize yeni katılan markalarımızla hem kendi içimizde büyümeye hem de iş ortaklarımızın ticaret hacimlerinin büyümesine katkı sağlayarak, Türkiye ekonomisine istihdam sağlama anlamında da katkı sağlamak, sadece üretim, satış ve dağıtım yaparak değil, sektörde kazanmış olduğumuz tecrübeler ışığında genç nesillere de değerlerimizi aktararak sektöre öncülük etmektir.

Gerek iş ortaklarımızda gerekse sektörün kalbinin attığı yerlerde grubumuza ait markaların koleksiyonları tasarımcılar, üreticiler, müşteriler kısacası sektörü oluşturan tüm bireyler tarafından dikkatle ve merakla takip edilmektedir. Daha uzun seneler bu öncülük görevimizi sürdüreceğimizi ve sektöre de ilham vereceğimizi düşünmekteyiz.

Ayrıca 2022’de ihracat satış departmanını kurarak, bünyesindeki koleksiyonları yurtdışına pazarlama faaliyetlerinde bulunmak suretiyle dış ticarete de katkı sağlamayı planlamaktayız. Bu plan dahilinde şirketimiz tüm yurt içi ve yurt dışı pazarlama faaliyetlerine de Ocak 2022 itibariyle başlamış bulunmaktadır.

Sorumluluk

Biz ciddi Firmayız

Yaratıcılık

Biz tutkuluyuz

Kalite

Biz kararlıyız

Markalarımız